Sık sık seyahat eden kişiler için ucuza uçak bileti almak önem taşımaktadır. Bütçelerini uçak bileti için ayırmak istemezler ki tatillerinin tadını çıkarsınlar. Son dönemlerde uçak biletleri pahalı fiyatlara ulaşmakta ve sık seyahat eden gezginlerin işlerini zorlamaktadır. Ucuzauc.com üzerinden indirim kuponunuzu kullanarak ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Firmalar anlık saatlik değişimler yaparak fiyatları yükseltmekte ve işleri biraz kolay olmaktan çıkarmaktadır. Bu durumda devreye erken rezervasyon, arama motorları uygulamalarını kullanmak gibi tedbirler devreye girer. Tatil ya da seyahat planlarınızı önceden yapmak, arama motorlarını iyi takip edip avantaj ve kampanyalardan önceden haberdar olursak fiyat konusunda biraz daha düşük olarak faydalanabilme imkânına sahip oluruz. Tatil planlarını bu bağlamda 6-7 ay öncesinden planlayıp araştırmalarımızı ona göre yapmak avantajlar arasındadır.

Kredi Kartı Puanları İmkânlarını Kullanmak

Her seyahat etmek isteyen ve teknolojiyi kullanan herkesin elinde bir kredi kartı mevcuttur. Bu kredi kartları alışveriş yaptığınız sürece içerisinde bonuslar puanlar birikip alışverişleriniz için size bir takım karşılığı para olan puanlar vermektedir.

 Bu puanları istediğiniz şekilde değerlendirerek nakit harcamanızı azaltabilirsiniz ve en çok da gezginler için ucuz uçak bileti alma işine yarayacaktır. Kredi kartı puanlarınız ile ucuza uçak bileti almak günümüzde uygulanan kolaylık sağlayan uygulamalar arasındadır.

Kredi Kartı Puanları Nasıl Kullanılır?

Kredi kartlarınızdan alışveriş yaptığınız zaman yüklenen puanların kullanım süresi yüklendiği tarihten itibaren 1 yıl geçerli kalır. Değişik isimlerde her firmaya göre değişiklik gösteren puanlarınız ile Ucuzauc.com  üzerinden ucuza uçak bileti alıp yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde kullanabilmeniz için yüklenir. Hemen hemen uçak biletinin tümünü ya da bir kısmını bu puanlar ile karşılayabilirsiniz. 

Bu işlemi gerçekleştirmek için online olarak internet üzerinden ucuza uçak bileti alan Ucuzauc.com web sitesine üye olmanız yeterli olacaktır. Siteye üye olduktan sonra puanlarınız sitelerin cüzdanına aktarılıp orada birikmektedir. 

Ucuzauc.com Uçpuan uygulaması sayesinde kredi kartında biriken puanlarınızı buraya aktarıp ucuza bilet alma işleminden faydalanabilirsiniz. Her kredi kartı ile bu işlemleri yapamayabilirsiniz ve anlaşmalı olan bankalar ile yapmak zorundasınız. 

Uçak biletleri için size UÇ puan aktaran bankalar bonus, world, maksimum ve axess card 'tır. Sayılan bankalar harici bankalar ile çalışan sistemlerde mevcuttur ve kişi bunlara göre siteler seçebilir ya da kartınızı bilet almak istediğiniz güvendiğiniz siteye göre şekillendirebilirsiniz. Bu bankalar uçak bileti için sizlere puan aktarıp keyifli bir tatil planı yapmanız için hizmet vermektedir. 

1 puan 1 TL değerinde olarak sisteme kaydedilir ve 3D secure ile işlem yapılıp banka bilgileriniz asla kaydedilmez. Yapmış olduğunuz puan aktarımı, kullanımı ve bütün işlemlerinizi Ucuzauc.com üzerinden yapmanız gerekmektedir. 

Harcamış olduğunuz puanlar iade olmaz ve kullanılıp yeni puanlar birikmesi için sıfırlanır. Bazı durumlarda sigortalı olma durumları olur biletleri fakat puan kullanımı yaptıysanız iptal durumu söz konusu olmaz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları