Sevdim Seni Bir Kere Leyla Kimdir? Gerçek Adı 'Yağmur Öztürk' olan Sevdim Seni Bir Kere dizisinin kadrosuna yeni bir isim katılıyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisi oyuncu kadrosunda genişletme kararı aldı.

Sevdim Seni Bir Kere Leyla Kimdir?

Sevdim Seni Bir Kere dizisi senaryoda değişikliğe giderek yan rolleri yükseltiyor bu sayede hikayeler daha fazla olacak vede senaryo tek düzelikten sıkıcılıktan kurtulmuş olacak. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde yer alan oyuncu Yağmur Öztürk. Evvelki konumuzda da diziye katılan Mirza rolünü canlandırmış Cenay Türksever’i tanıtmıştık. Bu konumuzda da sizlere Sevdim Seni Bir Kere dizisine katılan Yağmur Öztürk’ü ile ilgili bilgilendireceğiz.

Yağmur Öztürk kimdir vede Sevdim Seni Bir Kere dizisinde hangi rolde oynayacak?

Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere dizisi hafta içi her gün Star TV’de ekranlarda ocak. 

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin baş rollerinde Yağmur Çokgenç, Rızacan Durmuş Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli yer alırken kadrosunda Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı ve Pervin Balcı yer alıyor.

Star Tv ekranlarında başlayan Sevdim Seni Bir Kere Dizisinde rol alan Yağmur Öztürk Kimdir? Yağmur Öztürk Cast Ajansta çalışmaktadır. Oyunculuk konusunda bir dizi eğitim alan oyuncu Başkent İletişim Bilimleri Akademisinden eğitim aldı. Yağmur Öztürk Ege Üniversitesi İngiliz Dili vede Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Diğer yandan diksiyon eğitimi, spikerlik vede sunuculuk üzerine özel eğitimler almıştır. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin kadrosuna katılan oyuncunun daha evvel her hangi bir dizi projesi yer almıyor. İlk dizisi olan Sevdim Seni Bir Kere’de kendini kanıtlar vede oyunculuğu ile seyirciye kendini benimsetirse bundan sonra dizi teklifleri gelecektir.  

Yağmur Öztürk instagram hesabı ise https://www.instagram.com/yagmurztrk/  Yağmur Öztürk’ün oyunculuğunu nasıl buldunuz?

Sizce ilerleyen tarihte başarılı bir oyuncu olarak dizilerde yer alır mı? Sevdim Seni Bir Kere dizisi Leyla Karakteri Kimdir ve Nasıl Biri? Sevdim Seni Bir Kere dizisine dahil olan Yağmur Öztürk dizi de Leyla karakterini oyanayacaktır. Leyla nasıl biri? Leyla genç ve güzel bir kızdır. Ailesi ile beraber yaşayan Leyla yeni arkadaşlar edinerek diziye dahil oluyor. Leyla ile beraber diziye katılan Mirza rolü de aynı anda giriyor.

Muhtemelen Leyla vede Mirza karakteri arasında bir aşk olacaktır. Çünkü dizideki herkes ise çift sevgili durumundalar. Bu yüzden de diziye dahil olan bir kız bir erkekte sevgili olacak vede senaryo bu şekilde genişleyecektir.  Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Son Bölümde ise Neler Oldu? Sevdim Seni Bir Kere dizisi son bölümünde Nuran, Eylül’ün Koray’ı gece eve aldığı gerçeğini de öğrenmiştir.

Eylül’ün bunu kabullenmiş olmasını annesi içine sindiremez.  Nuran bu işin gerçeğini Eylül’den dinlemek ister. Fakat Eylül’ün yaşadığı zor zamanları anlatması çok zordur. Öte yandan Yağız’da tüm gerçekleri öğrenmek ister. Eylül vede Koray arasında yaşananlar sır gibidir şimdilik. Yağız hastaneye gelir ancak burada istediği cevaplarada ulaşamaz. Sonrasında Yağız Koray’ın da yanına gider. Sevdim Seni Bir Kere dizisi son bölümünde ise Aslım Ozan’ın yaşadığını öğrenir vede ona yetişmek için çabalar. Fatih ile Şule yaptıklarının cezasını çekerler. Fatih’in ceza evine girmesinin ardından boşalan eve Mirza Ateşoğlu gelir vede yepyeni bir hayatın içine düşer. Sevdim Seni Bir Kere dizisi son bölümünde ise Mirza diziye dahil olur. Yeni bölümde de Mirza ile Leyla bir şekilde karşılaşacaklar vede diziye dahil olacak. Yeni bölümünde Leyla yani Yağmur Öztürk’ü izleyeceğiz. Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla rolünü nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları