Televizyon Tarihinin En Absürt Dizi Karakterleri
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Televizyonda yayınlanmış diziler içinde seyirci tarafından hem çok sevilen hem de en absürt dizi karakterlerini sizler için derledik.

Uzaylı Zekiye

Yayınlandığı 80 li yıllarda Pazar akşamlarının izleyicileri ekrana sabitleyen milli uzaylı kahramanımız "Uzaylı Zekiye" listenin ilk sırasında. Uzaylı Zekiye yi izlerken bazen aynı şeyleri gerçek yaşamda bizlerde yapabilsek diye mutlaka içimizden geçirmişizdir.

Bücür Cadı

Yabancıların olurda bizim cadımız olmaz mı? Hem bizim ki en tatlısı. "Bücür Cadı" hem iyi kalpli hem de akıllı. 
Gece rüyasında gördüğü bir melek tarafından özel güçler hediye edilen Zeliş 'in maceralarını hepimiz ilgiyle izlerdik.

Ana

"Ana" namı diğer mafya anası. Ayşen Gruda'nın hayat verdiği bir mafya anasının maceralarını anlatan güzel dizi. Özellikle Baba Şehmuz ile olan telefon atışmaları izlemeye değerdi.

Çılgın Bediş

Bir dönem çocukların ve gençlerin en çok sevdiği sanatçı olan Yonca Evcimik 'in hayat verdiği biraz başına buyruk, biraz çılgın ama çok tatlı karakter "Çılgın Bediş" 'i listeye almassak olmazdı. 
Tatlı ve Çapkın dedesi, bir türlü beraber olamadığı dizinin yakışıklısı gibi bir çok karakterin televizyona ilk adımı olan bu diziyi hala çok seviyoruz.

Çarli

Türk televizyon tarihinin en sevilen hayvan karakteri Çarli 'yi ne çok sevmiştik. 

Erdal Bakkal

Efsane dizi Leyla ile Mecnun dizisinin en sevilen karakterlerinden biri Erdal Bakkal. Bir insan hem bencil, hem para sevdalısı hem de kibirli olup ancak bu kadar sevimli olabilirdi. İyi ki varsın Erdal Bakkal
Ayak serçe parmağın sehpaya çarpsın emi !!!

Burhan Altıntop

Ben Burhan Altıntop yani sizin tatlı bekanız diye girmişti hayatımıza. Bir daha da çıkmadı. Tüm sahneleri efsane olan dizi bitmiş olmasına rağmen youtube ta hala en çok izlenen videolardan olan Burhan Altıntop un dizisinin bitmesi yeni nesile haksızlık.

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları