The Matrix Resurrections bir diğer değişle Matrix 4 filminin ilk fragmanı Warner Bross tarafından yayınlandı. Keanu Reeves 'in son filmden onsekiz yıl sonra yeniden Neo karakteriyle ekrana çıkması Matrix hayranlarını çok mutlu etti.

Foxnews'in haberine göre Warner Bros. , Ağustos ayında CinemaCon'da merakla beklenen filmden ilk görüntüleri yayınladıktan sonra , daha önce fragmanın yayınlandığını göstermişti. Fragman, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss'un , 2003'te gösterime giren üçüncü filmden bu yana ilk kez Wachowski kardeşler tarafından yaratılan dünyaya geri döndüklerini görüyor . 

Yayınlanmasının ardından ilk birkaç saat içinde beş milyondan fazla izlenen fragman , daha çok Neo olarak bilinen Thomas Anderson'ın devam eden hikayesini anlatıyor. Hem o hem de eski aşkı Trinity, insanlığı uzak tutmak için tasarlanmış makineler tarafından kontrol edilen bir bilgisayar simülasyonu olan The Matrix'e geri dönmüş gibi görünüyor.

Ancak bu sefer, makinelere karşı özgürlük savaşçıları olarak geçmişlerine dair hiçbir şey hatırlamıyorlar. Neil Patrick Harris'in canlandırdığı bir terapistle rüyalarını açarken, kalıntılar açıkça hâlâ Anderson'ın kafasında. Aksiyon, nefes kesen görseller ve "The Matrix" dünyasına dramatik, gerçekleri büken bir dönüşün gösterildiği teaserda gözler önüne seriliyor.

The Matrix Resurrections – Official Trailer 1

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları