İzmir'de kahvaltı edilecek 4 güzel yer
Ucuzauc.com Uçak Bileti
Bugün izmir de güzel bir kahvaltı etmek isteyenler için bir kaç öneride bulunacağım;

1 ) Çeşme Bazlama Kahvaltı;

1 ) Çeşme Bazlama Kahvaltı;

istanbulda'da şubesi bulunan ve efsane bazlamalarıyla kuyruklar oluşturan izmir'e kadar gelmişken çeşme'de bulunan bu kahvaltısıyla ünlü mekana uğramadan geçmeyin.İzmir çeşme arası yaklaşık 1 saat sürmektedir.

2)Şakir'in Dibek Kahvesi;

2)Şakir'in Dibek Kahvesi;

Şehir kalabalığı görmek istemeyen ve samimi bir köy kahvaltısı ve her şeyin en doğalından bir kahvaltı harika olurdu diyenler için çok tavsiye edebileceğim bir mekan.İzmir merkezden 1 saat kadar uzaklıkta olan ve eski Foça yakınlarında Kozbeyli köyünde buluna bu mekan hem çok uygun fiyatı , hem de köy sıcaklığı ve doğallığıyla kahvaltınıza eşsiz bir huzur sağlıyor.Ayrıca kışın giderseniz soba kenarı bir kahvaltı ve Foça bölgesinin ünlü Dağ Çileklerini'de bu köyde bulmanız mümkün.

3)Antre Cafe-Kitchen Çeşme;

3)Antre Cafe-Kitchen Çeşme;

Yine çeşme'de bulunan  doyurucu ve çok çeşitli bir kahvaltı etmek istiyorsanız tavsiye edebileceğim bir yerdir. Hamur işinden,hellim peynirine kadar herşeyi bulabileceğiniz bi kahvaltıdır.

4)Alsancak Unlu Mahmulleri;

4)Alsancak Unlu Mahmulleri;

İzmir'e gelmişsiniz ve güzel bi kahvaltı etmek istiyorsanız bir çok yerde şubesi bulunan ve doyurucu bir kahvaltı etmek istiyorsanız gidebileceğiniz çok iyi bir mekan.Sıcacık ve taze izmir boyozunu'da denemeyi unutmayın .

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları