Ucuzauc.com Uçak Bileti
Doğru diyetle orgazmdan dayanaklılığa kadar bir çok şeyi nasıl arttırabilirsiniz?

Cinsel birliktelik uzmanlara göre ilişkilerdeki en önemli bağlayıcı unsur olmasına rağmen çok fazla önemsenmiyor. Uzmanlara göre 22 ile 44 yaş arasındaki çiftlerin yarısından azı haftada en az bir kere sex yapıyor.

Stres, depresyon,  kötü fiziksel koşullar ve  sağlık faktörleri cinsel hayatımızı kötü yönde etkiler. Fakat diyetimizi değiştirmek cinsel yaşamımızı renklendirebilir. Son araştırmalar  öğün atlamanın bir erkeğin iktidarsızlık riskini de azaltabileceğini gösteriyor.

Stres, depresyon ve kötü fiziksel sağlık, libido düşüklüğünün sebepleridir, ancak diyetimizi değiştirmek cinsel yaşamımızı renklendirebilir.

Stres, depresyon ve kötü fiziksel sağlık, libido düşüklüğünün sebepleridir, ancak diyetimizi değiştirmek cinsel yaşamımızı renklendirebilir.

ARALIKLI ORUÇ

ARALIKLI ORUÇ

PERFORMANS SORUNLARINI AZALTIR

Uzmanlar, kaloriyi kısıtlamanın, bazı erkeklerde performans sorunlarına yol açabilecek vücut dolaşımına verilen zararı azalttığını iddia ediyor.

Haftada iki ila üç kez öğle veya akşam yemeği atlamak, sertleşme sorunlarının yaygın bir nedeni olan tip 2 diyabet için bir risk faktörü olan kan şekeri kontrolünü iyileştirebilir. Ayrıca testosteronu da artırır.

KEREVİZ - CİNSEL ÇEKİMİ ARTTIRIR

KEREVİZ - CİNSEL ÇEKİMİ ARTTIRIR Erkekleri kadınlar için daha çekici hale getirecek

Cinsel yaşamınızı iyileştirmek için en heyecan verici yiyecek gibi görünmeyebilir, ancak bir dizi çalışma, kereviz yemenin aslında bir erkeğin terindeki feromon seviyelerini artırabildiğini bulmuştur.

Beslenme uzmanı Amanda Ursell, “Bu onu kadınlar için daha çekici hale getirecek” diyor.

"Aynı zamanda C vitamini, potasyum, folik asit, lif ve kalsiyumla dolu, bu yüzden kesinlikle diyetiniz için iyi bir temel."
SIRTFOOD DİYETİ

SENİ MUTLU EDER

Şarkıcı Adele, Sirtfood diyetine yedi taş döktüğünü iddia ediyor, ancak aşk hayatınıza da yardımcı olabilir. "Sirtfood diyeti, çok fazla bitki bazlı gıda yediğiniz anlamına geliyor. Daha fazla enerjiye sahip olacaksın, kilo vereceksin ve onu takip edersen daha iyi hissedeceksin, ”diyor Amanda.

"Ama aynı zamanda, sizi havaya sokmak için 'mutlu hormonlar' salgılayan kırmızı şarap ve çikolata gibi bazı şeylere de izin veriyor."

BADEM - RAHATLAMANIZA YARDIMCI OLUR

BADEM - RAHATLAMANIZA YARDIMCI OLUR Badem havaya girmene yardımcı olur

RAHATLAMANIZA YARDIMCI OLUR

Bir naturopath olan Louise Westra, “Badem, insanların rahatlamasına yardımcı olabilecek bir besin olan magnezyum açısından zengindir,” diye açıklıyor.

“Kadınlar özellikle doğru ruh halinde hissediyorlarsa seks yapmaktan hoşlanıyorlar. Stresli olarak ya da zihniniz başka bir yerdeyken içine girmenin bir faydası yok.

"Yardımcı olabilecek diğer yiyecekler arasında yeşil yapraklı sebzeler, kabuklu yemişler ve kabak çekirdeği yer alır."DÜŞÜK KARBONLU YEMEKLER

DAHA İYİ ORGAZMLAR İÇİN YAPIN


Amerika'daki Mayo Clinic, yüksek östrojen seviyelerinin bir erkeğin seks arzusunu tamamen engelleyebileceğini ve bir kadının orgazm olma yeteneğini azaltabileceğini buldu.

Ve Amanda şöyle diyor: “Karnınızın etrafında çok fazla ağırlık taşıdığınızda, östrojen seviyeleri yükselecek.

"Düşük karbonhidrat diyeti uygulayan insanlar, özellikle mideleri etrafında çok hızlı kilo verme eğilimindedir ve bu da hormonları yeniden dengeleme eğilimindedir."

ÇİKOLATA - CİNSEL BİRLEŞME ÖNCESİ DE-STRES

ÇİKOLATA - CİNSEL BİRLEŞME ÖNCESİ DE-STRES Çikolata, kan dolaşımını hızlandırmaya, kanın alt bölgelerinize akmasına yardımcı olabilir.

The Drop Zone Diet'ın yazarı ve beslenme uzmanı Jeannette Jackson, “Stres, vücuttaki kortizol adı verilen bir hormonun düzeylerini yükselterek libidoyu etkiliyor” diyor.

“Yüksek kortizol seviyeleri arterleri daraltır ve vücuttaki kan akışını kısıtlar.

"Stres önleyici özelliklere sahip yiyecekler seçmek, cinsel yaşamınızı iyileştirmenin harika bir yoludur ve çikolata da harikadır. Vücutta feniletilamin ve serotonin adı verilen kimyasalların salınmasına yardımcı olur.

Bunlar ruh halini yükseltmeye yardımcı oluyor, ama aynı zamanda dolaşımı da artırarak kanın alt bölgelerinize akmasını sağlıyor. Bu, performans gösterememe riskini azaltır. "

VEGAN OLMAK

DAHA İYİ HUSUSLAR

Et ve süt ürünlerini kesmek cinsel deneyimleri artırabilir. Louise Westra, "Diyetinizden et ve süt ürünlerini çıkarırsanız, doymuş ve trans yağ alımınızı azaltacaksınız" diyor.

Bu “sağlıksız” yağların yüksek seviyeleri kardiyovasküler sistemi tıkayarak erektil disfonksiyon gibi cinsel sorunlara yakalanma olasılığınızı artırır.

Louise, “Et ve süt alımınızı biraz azaltsanız bile bitki besinleri alımınızı artıracaksınız” diye ekliyor.

Bu, kardiyovasküler sağlığınızı artıracak ve cinsel deneyiminizi artıracaktır. Vücudunuz taze, oksijenli kanla dolduğunda daha büyük bir his hissedersiniz. "

KARPUZ - STAMİNYİ ARTIRIN

KARPUZ - STAMİNYİ ARTIRIN Karpuz harika bir enerji artırıcı B12 kaynağıdır

B vitaminleri, özellikle de B12, bir şipşaktan daha fazla zevk almak istiyorsanız çok önemlidir, ancak Framingham Çocuk Araştırması, 27 ila 83 yaşları arasındaki şaşırtıcı yüzde 40'ının düşük seviyelere sahip olduğunu buldu.

Jeannette, "B12 eksikliğiniz varsa, muhtemelen son derece yorgun veya bitkin hissedeceksiniz" diyor.

“Eğer böyle hissetmiyorsan, seks yapmak isteyeceksin. Karpuz harika bir B12 kaynağıdır. Aynı zamanda antienflamatuvar olan likopen içerir. Bu, herhangi bir bedensel acıya yardımcı olur ve sizi daha çok havaya sokar. "

MED-STYLE YEMEKLER

UZUN ÖMÜRLÜĞÜ ARTIRIN

2018 yılında yapılan bir araştırma, Akdeniz diyeti uygulayan erkeklerin sertleşme sorunları yaşama ve hayatlarının ilerleyen dönemlerinde seks yapmaktan zevk alma olasılıklarının daha düşük olduğunu buldu.

Louise, "Balık ve zeytinyağı gibi yiyecekler beyindeki dopamin seviyelerini artırabilir ve uyarılmayı tetikleyebilir" diyor.

Aynı zamanda hem erkeklerin hem de kadınların sağlıklı bir cinsel dürtü için ihtiyaç duyduğu testosteron seviyelerini yükseltebilir.

“Sebzeler ve yağsız et açısından zengin bir diyet aynı zamanda vücudu ve ruh halinizi de dengeleyebilir. Duygusal olarak yukarı ve aşağı değilseniz, kendinizi yakınlık için doğru ruh halinde bulma olasılığınız daha yüksektir. "

YUMURTA - YÜKSEK ZEVK

YUMURTA - YÜKSEK ZEVK 'Seks beyinde başlar ve kliniğime gelen herkese her gün saat 3'te haşlanmış yumurta yemesini söylüyorum'

Yumurta, beyindeki en önemli yağlardan biri olan kolin adı verilen bir yağ içerir. Jeannette, “Seks beyinde başlar ve kliniğime gelen herkese her gün saat 3'te haşlanmış yumurta yemelerini söylüyorum” diyor.

"Kolin odağı artırabilir, ancak aynı zamanda sinir iletimini de iyileştirir, bu da genital bölgedeki sinir uçlarını daha hassas hale getirerek seks yaparken size daha fazla zevk ve his verir."

ŞEKERSİZ DİYET

LIBIDO'DA DÜŞMELERİ ÖNLER

Bir beslenme uzmanı olan Alice Godfrey, "Şekersiz veya az şekerli bir diyet benimsemek libidonuzu iyi bir şekilde iyileştirebilir" diyor.

Şeker gibi karbonhidratları yediğimizde - kek veya bisküvi içerebilir - insülin hormonunun seviyeleri yükselir ve bu diğer hormonların dengesini bozar ve libidomuz büyük olasılıkla zarar görür.

Şeker ayrıca iltihaplanmaya da neden olur, bu da östrojenin yükseldiği ve testosteronun azaldığı ve bunun sonucunda libido azaldığı anlamına gelebilir. Enflamasyon ayrıca östrojen ve progesteron yapımına da müdahale edebilir, bu da kadının cinsel arzusu ve uyarılmasının azaldığı anlamına gelir. Şekeri kesmek sizi kesinlikle havanıza sokacaktır. "

İSİTRİDYE - ARZUYU ARTTIRIR

İSİTRİDYE - ARZUYU ARTTIRIR 'Menüye kabuklu deniz hayvanları ekleyerek kendinizi doğru havaya sokun'

Jeannette, "İstiridyeler afrodizyak olmakla ünlüdür ancak karides veya midye de aynı derecede iyidir" diyor.

“Tüm kabuklu deniz ürünleri çinko içerir. Çinkosu düşük olan insanlar genellikle endişeye yatkındır ve eğer endişeli hissediyorsanız, seks yapmak istemeniz olası değildir. Menüye kabuklu deniz hayvanları ekleyerek kendinizi doğru havaya sokun. "

Ucuzauc.com Uçak Bileti

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları